Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Валки

Головна » 2013 » Жовтень » 23 » Metalist Region Cup . Переможець турніру - збірна Валківського району
12:09
Metalist Region Cup . Переможець турніру - збірна Валківського району

В черговий раз ФК " Металіст " зібрав команди, очолювані координаторами клубу в Харківській області, на традиційний турнір з міні -футболу " Metalist Region Cup ", який проводиться два рази на рік.

Нагадаємо, що весняний розіграш турніру " Metalist Region Cup  Весна 2013 " виграла команда Валківського району, яка пройшла крізь " сито " попереднього відбору і довела, що на той момент вона була найсильнішою серед команд в Харківській області. Тоді в важкому фіналі команда Віталія Мельника зуміла обіграти збірну Ізюмського району 6:5. Третє місце у весняному розіграші турніру дісталося команді з Балаклії, очолюваної Ігорем Левченко, яка в " бронзовому" матчі обіграла команду Миколи Беспарточного з Дворічанського району 8:6.

Саме виходячи з місць, які завоювали команди в попередньому розіграші, і був складений рейтинг команд, який і вплинув на їх розташування у сітці поточного турніру. Формат турніру, як і попередній його розіграш, припускав проведення турніру за олімпійською системою. 12 команд за підсумками весняного турніру 2013 безпосередньо потрапили в основну сітку турніру, а ще вісім команд, які залишилися в рейтингу нижче 12 -го місця, або вперше беруть участь у турнірі, провели між собою стикові матчі за право потрапити в основну сітку турніру. У попередньому етапі взяли участь і новачки цього розіграшу Кубка - команди Дергачівського та Куп'янського районів. Попередній етап звів саме ці команди в стикові матчі. Сліпий жереб, що тут скажеш.

Також на попередньому етапі Красноград боровся з Комсомольським районом, Первомайський екзаменував Вовчанськ. А от команда Червоного Донця не змогла належним чином оформити заявку, надіславши на матч молодих хлопців, які не змогли зрозуміло пояснити, звідки вони взагалі. Таким чином, до наступного кола пройшла команда Краснокутська без бою. Самим напруженим матчем відбіркового раунду стало протистояння двох сильних команд: Куп'янська та Дергачів. У напруженій боротьбі основний час команди зіграли внічию 3:3. А от у серії пенальті сильнішими були куп'янчанам 2:1.

Основний раунд турніру відразу приніс кілька несподіваних результатів. Збірна Лозовій , привізши сильний склад, вже в 1/8 фіналу зуміла обіграти першого володаря Кубка - збірну Мерефи. Як і в багатьох матчах турніру, основний час закінчився внічию. А от у серії пенальті сильнішими були лозовчане. Правда, вже в наступному колі вони за всіма статтями поступилися майбутнім володарям Кубка - збірної Валок, яка в 1/8 фіналу з працею (теж у серії пенальті) обіграла відкриття турніру - збірну Куп'янська. Матч між цими командами міг носити звання фінального, але перша участь купянчан прирекло їх на протистояння з найсильнішою командою турніру. Обидві команди мали рівні шанси на перемогу. Але в жорсткій, а іноді жорстокій боротьбі міцніше нерви виявилися у валківчан.

Дуже непогану команду привіз Люботин , який спочатку в серії пенальті обіграв Печеніги, а потім впевнено переграв "бронзового" призера попереднього Кубка - Балаклею. А ось у матчі за третє місце люботинці поступилися сильній команді з Дворічної, хоча по ходу матчу ваги схилялися то в один, то в інший бік. Цього разу удача була на боці дворічан 9:7.

Переможцем же стала команда з Валок, яка без особливого опору спочатку в 1/2 фіналу обіграла Люботин 9:3, а у фіналі і свого суперника по фінальному матчу в розіграші попереднього Кубка - збірну Ізюма 6:3.

ФК " Металіст " не залишив жодну з команд - учасниць без призів. Призери турніру отримали чудові кубки та медалі, абонементи на домашні матчі "Металіста", а також сертифікати на придбання клубної атрибутики в клубному магазині FAN STORE. Усі без винятку команди отримали квитки на матч " Металіст " - " Чорноморець", а також сувенірні плакати.

Турнір закінчено, але вже навесні ми сподіваємося зустрітися з командами, очолюваними координаторами ФК " Металіст " у Харківській області.

Результати
Попередній етап

• Куп'янськ - Дергачі 3:3 (2:1 по пен. )
  • Комсомольський - Красноград 3:7
  • Первомайський - Вовчанськ 7:5
  • Краснокутськ - Червоний Донець + : - ( неявка команди )

1/ 8 фіналу

• Валки - Куп'янськ 1:1 ( 3:2 по пен. )
  • Мерефа - Лозова 6:6 (2:3 по пен. )
  • Балаклія - Краснокутськ 9:2
  • Люботин - Печеніги 4:4 (2:1 по пен. )
  • Золочів - Зміїв + : - ( неявка команди )

• Валки - Ізюм 6:3

Кращий гравець турніру - Чернишенко Вадим (Люботин), Кращий воротар турніру - Строєнєв Костянтин (Валки) , Кращий бомбардир турніру - Забашта Василь (Ізюм)

Переглядів: 604 | Додав: JuliaK | Рейтинг: 5.0/1