Субота
21 Жовтень 2017
12:25
Категорії розділу
Новини законодавства [8]
Актуальні новини законодавства України
Податковий вісник [15]
Новини Нововодолазької МДПІ
Питанння - Відповідь [5]
Юридична допомога. Питання надсилайте за допомогою "Зворотнього зв'язку"
Військовий вісник [1]
Слово народу [1]
тут може бути саме Ваша стаття. Присилайте ваші статті нам на адресу valky@at.ua
Кошик
Ваш кошик порожній
Архів записів
Погода
Наше опитування
Чи пишаєтесь Ви своїм містом?
Всього відповідей: 324
Цей день в історії
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Податковий вісник
Податковий вісник
Військовий вісник
Військовий вісник
Слово народу
Слово народу
Форма входу
Новини
Друзі сайту
Тростянець
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Валки

Актуально

Головна » 2012 » Серпень » 1 » Наказ ДПС України від 05.07.2012 №577
11:16
Наказ ДПС України від 05.07.2012 №577

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ ДПС України

від  05.07.2012 №577


Узагальнююча податкова консультація щодо визначення витрат за діяльністю, не передбаченою статутом

                У консультації використовуються такі скорочення:

Податковий кодекс України – Кодекс.

Відповідно до п.4 ст. 57 Господарського кодексу України статутом вважається нормативний акт, що визначає правове становище, завдання, структуру, функції, статутний капітал і назву юридичної особи та її місцезнаходження, найменування посади керівника, який її очолює, а також інші необхідні умови діяльності юридичної особи.

Відповідно до п. 14.1.36 ст. 136 Кодексу господарською діяльністю визнається  діяльність особи, що пов'язана з виробництвом (виготовленням) та/або реалізацією товарів, виконанням робіт, наданням послуг, спрямована на отримання доходу і проводиться такою особою самостійно та/або через свої відокремлені підрозділи, а також через будь-яку іншу особу, що діє на користь першої особи, зокрема за договорами комісії, доручення та агентськими договорами.

Пунктом 14.1.56 ст.14 Кодексу встановлено, що  доходи – це загальна сума доходу платника податку від усіх видів діяльності, отриманого (нарахованого) протягом звітного періоду в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах як на території України, її континентальному шельфі у виключній (морській) економічній зоні, так і за їх межами. 

Витрати – сума будь-яких витрат платника податку у грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, здійснюваних для провадження господарської діяльності платника податку, в результаті яких відбувається зменшення економічних вигод у вигляді вибуття активів або збільшення зобов'язань, внаслідок чого відбувається зменшення власного капіталу (крім змін капіталу за рахунок його вилучення або розподілу власником  (п. 14.1.27 ст. 14 Кодексу).

Запитання: як здійснюється податковий облік витрат при проведенні діяльності, не передбаченої  статутом платника податку?

Відповідь: витрати від операцій, проведених підприємством від діяльності, не передбаченої  статутом,  визнаються витратами  за правилами, встановленими розділом ІІІ Податкового кодексу України за умови їх документального підтвердження, зв’язку із господарською діяльністю та визнання доходів від такої діяльності в податковому обліку.

 

Заступник директора Департаменту      
оподаткування юридичних осіб - начальник
Управління адміністрування податку
на прибуток та податкових платежів                                                         Н.В.Хоцянівська

 

 

Категорія: Податковий вісник | Переглядів: 225 | Додав: JuliaK | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Календар
«  Серпень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Валки запрошують
Фото дня
Платежі online
Поділись із друзями
ФОТОпослуги
ФОТОпослуги
Мапа міста
Фото дня
Ми в соцмережах