Неділя
25 Червень 2017
03:51
Кошик
Ваш кошик порожній
Архів записів
Погода
Наше опитування
Чи пишаєтесь Ви своїм містом?
Всього відповідей: 323
Цей день в історії
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Податковий вісник
Податковий вісник
Військовий вісник
Військовий вісник
Слово народу
Слово народу
Форма входу
Новини
Друзі сайту
Тростянець
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Валки

Головна » 2012 » Вересень » 18 » Щодо індексації грошових доходів
13:46
Щодо індексації грошових доходів

 

 МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

06.08.2012  № 169/20/137-12

Щодо індексації грошових доходів

(Витяг)

Пунктом 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення( 1078-2003-п ) (далі - Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. № 1078 (зі змінами і доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 17.05.2006 р. № 690, від 11.07.2007 р. № 913, від 12.03.2008 р. № 170, від 25.01.2012 р. № 35 та від 13.06.2012 р. № 526), визначено, що місяць, в якому відбулося підвищення грошових доходів населення, вважається базовим при обчисленні індексу споживчих цін для проведення індексації. Грошові доходи, одержані за цей місяць, не індексуються. Обчислення індексу для подальшої індексації починається з наступного за базовим місяця.

У разі коли грошовий дохід з урахуванням суми підвищення менше суми грошового доходу з урахуванням індексації до його підвищення, у базовому місяці сума загального доходу визначається з таким розрахунком, щоб сума грошового доходу з урахуванням індексації не перевищувала загального доходу до його підвищення.

Приклад проведення індексації у разі підвищення грошових доходів  ( 1078-2003-п )   наведено в додатку 4 до Порядку.

При визначенні фіксованої суми індексації береться заробітна плата в частині постійних складових у розрахунку за повний відпрацьований місяць, окрім розміру премії, оскільки відсоток премії щомісячно може змінюватися і не має постійного характеру виплат.

Виплати, які проводяться виходячи із середньої заробітної плати, індексації не підлягають, оскільки суми індексації враховуються під час обчислення середньої заробітної плати.

У випадку якщо працівник відпрацював неповний робочий місяць, фіксована сума індексації виплачується пропорційно відпрацьованим робочим дням.

Якщо у місяці не відпрацьовано жодного робочого дня, фіксована сума індексації за цей місяць не виплачується.

У випадку коли у працівника в період між переглядом заробітної плати виникло право на індексацію, то зберігається виплата фіксованої індексації та додається нова сума індексації.

Фіксована сума індексації і нова сума індексації виплачуються до наступного збільшення заробітної плати, при якому таке збільшення перевищить зазначені суми індексації.

 


Директор Департаменту 
стратегічного планування                                                                                                                                   О. Крентовська

Переглядів: 489 | Додав: JuliaK | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Календар
«  Вересень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Валки запрошують
Фото дня
Платежі online
Поділись із друзями
ФОТОпослуги
ФОТОпослуги
Мапа міста
Фото дня
Ми в соцмережах