Неділя
20 Серпень 2017
15:24
Категорії розділу
Новини законодавства [8]
Актуальні новини законодавства України
Податковий вісник [15]
Новини Нововодолазької МДПІ
Питанння - Відповідь [5]
Юридична допомога. Питання надсилайте за допомогою "Зворотнього зв'язку"
Військовий вісник [1]
Слово народу [1]
тут може бути саме Ваша стаття. Присилайте ваші статті нам на адресу valky@at.ua
Кошик
Ваш кошик порожній
Архів записів
Погода
Наше опитування
Чи пишаєтесь Ви своїм містом?
Всього відповідей: 323
Цей день в історії
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Податковий вісник
Податковий вісник
Військовий вісник
Військовий вісник
Слово народу
Слово народу
Форма входу
Новини
Друзі сайту
Тростянець
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Валки

Актуально

Головна » 2012 » Серпень » 2 » Наказ ДПС України від 05.07.2012 №582
08:54
Наказ ДПС України від 05.07.2012 №582
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ ДПС України

від  05.07.2012 №582

Узагальнююча податкова консультація щодо оподаткування прибутку, отриманого в результаті  спільної  діяльності на території України без  створення юридичної особи

 

У консультації використовуються такі скорочення:

Податковий кодекс України від 2 грудня 2010 року №2755-VI – Кодекс.

Оподаткування спільної діяльності на території України без створення юридичної особи визначається пунктом 153.14 статті 153 Кодексу.

Відповідно до підпункту 153.14.1 пункту 153.14 статті 153 Кодексу спільна діяльність без створення юридичної особи провадиться на підставі договору про спільну діяльність.

Облік результатів спільної діяльності ведеться платником податку, уповноваженим на це іншими сторонами згідно з умовами договору, окремо від обліку господарських результатів такого платника податку (п.п. 153.14.2 п.153.14 ст.153  Кодексу).

Згідно з підпунктом 153.14.3 пункту 153.14 статті 153 Кодексу виплата (нарахування) частини прибутку, отриманого учасниками спільної діяльності, оподатковується за ставкою, встановленою пунктом 151.1 статті 151 цього Кодексу, особою, уповноваженою вести облік результатів спільної діяльності до/або під час такої виплати.

Питання:   чи включаються до складу доходів учасника договору про спільну діяльність прибуток, отриманий таким учасником при розподілі суми прибутку від спільної діяльності  між учасниками договору?

Відповідь: враховуючи, що прибуток від спільної діяльності оподатковується до або під час його виплати учасникам такої   спільної діяльності, такий прибуток повторно не оподатковується і не включається до складу доходів учасників спільної діяльності.

 


Заступник директора Департаменту      
оподаткування юридичних осіб - начальник
Управління адміністрування податку
на прибуток та податкових платежів                                                         Н.В.Хоцянівська
Категорія: Податковий вісник | Переглядів: 240 | Додав: JuliaK | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Календар
«  Серпень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Валки запрошують
Фото дня
Платежі online
Поділись із друзями
ФОТОпослуги
ФОТОпослуги
Мапа міста
Фото дня
Ми в соцмережах